O nas


Platinum Nieruchomości oferuje specjalistyczne usługi w zakresie nowoczesnego zarządzania nieruchomościami oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie inwestycji w nieruchomości. Zapewniamy fachową obsługę i administrację wspólnot mieszkaniowych oraz nieruchomości należących do prywatnych właścicieli. Wyszukujemy dla indywidualnych inwestorów nieruchomości odpowiadające konkretnym wymaganiom zlokalizowane w Polsce oraz w USA.


Zarządzanie ...


Od wielu lat zajmujemy się obsługą rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w zarządzaniu nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi. Gwarantujemy należyte, odpowiedzialne wykonywanie powierzonych nam zadań z wykorzystaniem zarówno posiadanej w tym zakresie wiedzy oraz doświadczenia. Współpraca ze sprawdzonymi, rzetelnymi firmami zewnętrznymi świadczącymi rozmaite usługi na rzecz nieruchomości oraz zdobyte doświadczenie gwarantują solidne i pewne gospodarowanie powierzonymi budynkami. Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi są gwarancją sprawnego funkcjonowania nieruchomości. Nasze działania oparte są na kwalifikacjach zawodowych (posiadanie licencji zawodowej zarządcy nieruchomości), standardach zawodowych zarządców nieruchomości oraz przepisach obowiązującego prawa.

Jesteśmy gotowi z dużym zaangażowaniem zadbać o Państwa nieruchomość.


... i Inwestycje


Drugim filarem naszej działalności jest doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości. Oferujemy kompleksowe usługi związane z zakupem nieruchomości począwszy od organizacji przelotu, zakwaterowania, pomocy amerykańskiego agenta po sfinalizowanie transakcji kupna/wynajmu. Promujemy sprzedaż amerykańskich nieruchomości w Polsce, a dzięki obecności w Miami na Florydzie oraz w Los Angeles w Kalifornii gwarantujemy wybór najlepszych ofert. Nasi specjaliści w USA na bieżąco monitorują amerykański rynek nieruchomości i wyszukują najatrakcyjniejsze oferty nieruchomości m.in. stanowiące własność banków w cenach obniżonych nawet o 40% w stosunku do ich wartości rynkowej. Współpracujemy z renomowanymi firmami na terenie Stanów Zjednoczonych. Duże doświadczenie i bardzo dobra znajomość lokalnego rynku nieruchomości zapewnia naszym Klientom profesjonalne doradztwo w którą nieruchomość warto zainwestować. 

Dla naszych Klientów przygotowujemy kompletne analizy opłacalności inwestycji wraz z określeniem przepływów pieniężnych przy uwzględnieniu rodzaju finansowania, kosztów związanych z funkcjonowaniem nieruchomości oraz określeniem potencjalnych przychodów jakie nieruchomość może generować.


Naszą misją i nadrzędnym celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości i dbanie o wygodę naszych Klientów. W naszej działalności zawsze stawiamy na innowacyjność, która pozwala nam wyprzedzać konkurencję i wnosić dla naszych Klientów wartość dodaną.


Nasze doświadczenie zapewnia profesjonalną i rzetelną obsługę, zgodną z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami etyki zawodowej.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Design Park - tworzenie stron www